Prawy klik myszy jest wyłączony. Mouse right clicking is disabled.

O mnie

Krzysztof Cukier polecany fotograf ślubny KrakówFotografia to moja pasja, sposób na postrzeganie świata i zapamiętywanie go dla przyszłych pokoleń.

Rzadko zdarza mi się wyjść z domu bez aparatu, to on jest głównym bohaterem moich podróży,spotkań ze znajomymi i rodziną. Na zdjęciach staram się uchwycić piękno, uczucia i wyjątkowość każdego człowieka i chwili. Od kilku lat profesjonalna fotografia to także mój zawód.

Stawiam na indywidualne podejście do Klienta, elastyczność i kreatywność. Wiem, że decydując sięna ślubną sesję zdjęciową, zapraszacie mnie do udziału w najbardziej ekscytujących momentach Waszego życia.

Doceniam to i zrobię wszystko, aby dzięki moim zdjęciom Wasza nowa, ślubna Strefa Wspomnień wzbogaciła się o to co ulotne i niepowtarzalne – Wasz śmiech, wzruszenia i miłość.

Posiadam zaświadczenie z Kurii zezwalające na fotografowanie w czasie uroczystości religijnych.
Pracuję na lustrzankach cyfrowych firmy Canon, korzystam z wysokiej jakości profesjonalnych obiektywów.
Zawsze używam zdublowane karty pamięci oraz posiadam zapasowy aparat, co pozwala uniknąć nieprzewidzianych awarii.

Zapraszam na niezobowiązujące spotkania – na co dzień mieszkam w Krakowie, ale często bywam teżw okolicach Pszczyny i Dąbrowy Górniczej (dojeżdżam do klientów – umawiamy się w Państwa domach i mieszkaniach lub kawiarniach i restauracjach).

Oczywiście mogę wykonać zdjęcia również w dowolnym miejscu Polski lub Świata.

Nie wszystko jest możliwe do zaprezentowania przez szkło komputera, a piękno i wartość zdjęć i albumów najlepiej poznać przez własne oko i dotyk.
Spotkanie może być okazją do osobistego poznania mojej osoby oraz pełnej oferty.

Nawet jeśli nie skorzystają Państwo z moich usług, spotkanie może być punktem wyjścia do porównywania ofert innych fotografów.

5% ceny każdego pakietu przeznaczam na cele charytatywne.*
Wybierając mnie na Waszego fotografa ślubnego pomagacie potrzebującym.